Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Zoom Vomero 16
NIKE Air Zoom Vomero 16
NIKE Air Zoom Vomero 16
NIKE Air Zoom Vomero 16
NIKE Air Zoom Vomero 16
NIKE Air Zoom Vomero 16
NIKE Air Zoom Vomero 16
NIKE Air Zoom Vomero 16
Женски патики за трчање
Код на производ:
(DA7698-001)
NIKE

NIKE Air Zoom Vomero 16

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
10.190 ДЕН
Моментална цена
10.190 ДЕН
Моментална цена
10.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Zoom Vomero 16 женските патики за трчање се дизајнирани врз основа на добиените информации од тркачите за да ви дадат енергија и стабилна поддршка за време на вашите секојдневни тренинзи. Фаворитот помеѓу тркачите го најавува своето враќање во форма на нова, подобрена верзија подготвена да ги задоволи дури и најсложените потреби на патеката. Ако барате сигурност, вие сте на вистинскиот пат, бидејќи Vomero 16 ја нагласува стабилноста со прицврстување на средината и петицата, засилен систем на врзување и стабилизатор кој го фиксира стапалото. Овие патики се ултра лесни и имаат горен дел со поголема флексибилност и можност за проток на воздух. Nike Zoom X пената обезбедува враќање на енергијата, давајќи ви чувство на респонзивност додека трчате. Единицата Air Zoom е поголема од претходните верзии, што ќе обезбеди уште поголема удобност при секој чекор. Високо абразивната гума на ѓонот обезбедува оптимално прилепување на површина, влечна сила и издржливост. Време е да ја ослободите вашата внатрешна енергија и да поставите нови рекорди во вашето секојдневно трчање со Nike Air Zoom Vomero 16 женските патики за трчање. Спецификација: Женски патики за трчање Тежина: 257 g Пад: 9,1 mm (прсти: 18,5 mm, потпетица: 28,1 mm) Air Zoom единица Nike ZoomX пена Гумен ѓон.
Подетално

Nike Air Zoom Vomero 16 женските патики за трчање се дизајнирани врз основа на добиените информации од тркачите за да ви дадат енергија и стабилна поддршка за време на вашите секојдневни тренинзи. Фаворитот помеѓу тркачите го најавува своето враќање во форма на нова, подобрена верзија подготвена да ги задоволи дури и најсложените потреби на патеката. Ако барате сигурност, вие сте на вистинскиот пат, бидејќи Vomero 16 ја нагласува стабилноста со прицврстување на средината и петицата, засилен систем на врзување и стабилизатор кој го фиксира стапалото. Овие патики се ултра лесни и имаат горен дел со поголема флексибилност и можност за проток на воздух. Nike Zoom X пената обезбедува враќање на енергијата, давајќи ви чувство на респонзивност додека трчате. Единицата Air Zoom е поголема од претходните верзии, што ќе обезбеди уште поголема удобност при секој чекор. Високо абразивната гума на ѓонот обезбедува оптимално прилепување на површина, влечна сила и издржливост. Време е да ја ослободите вашата внатрешна енергија и да поставите нови рекорди во вашето секојдневно трчање со Nike Air Zoom Vomero 16 женските патики за трчање.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Тежина: 257 g
 • Пад: 9,1 mm (прсти: 18,5 mm, потпетица: 28,1 mm)
 • Air Zoom единица
 • Nike ZoomX пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош