Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
adidas Breaknet
Машки патики за тенис
Код на производ:
(FX8707)
adidas

adidas Breaknet

Prosečna ocena:
5
ocene
ocene
2
(Oceni)

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.888 ДЕН
Моментална цена
3.888 ДЕН
Цена со попуст
3.110 ДЕН
Заштеда: 778 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BREAKNET се машки патики инспирирани од тенисот. Чекорете со стил и истакнете се каде ѝ да се појавите. Тие се класични патики со препознатливите три adidas пруги и спортска конструкција за удобност која трае долго откако ќе зајде сонцето. Нивната влошка ви овозможува меко чувство во долгите денови. Спецификација: Машки патики – lifestyle Плиток профил Врвки Горен дел од синтетичка кожа Текстилна постава EVA влошка Гумен ѓон.
Подетално

adidas BREAKNET се машки патики инспирирани од тенисот. Чекорете со стил и истакнете се каде ѝ да се појавите. Тие се класични патики со препознатливите три adidas пруги и спортска конструкција за удобност која трае долго откако ќе зајде сонцето. Нивната влошка ви овозможува меко чувство во долгите денови.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Текстилна постава
 • EVA влошка
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка

  • Виктор Вангелов
   Виктор Вангелов

   14.10.2022. 12:29
  • Renata Koleva
   Renata Koleva

   17.07.2022. 23:11

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX1746
  3.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.588 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GW2964
  7.590 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.488 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GW3867
  3.590 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.488 ДЕН
  Помош