Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
adidas X Speedflow.3 MG
Код на производ:
(GW7505)
adidas

adidas X Speedflow.3 MG

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X SPEEDFLOW.3 MG се унисекс копачки за фудбал дизајнирани за игра на различни видови на вештачка трева. Тие јасно кажуваат колку е важна брзината. Совршен спој на брзината на умот и брзината на телото. Брзината е една од клучните работи на теренот. Размислувајте побрзо и движете се побрзо во овие неверојатни adidas X SPEEDFLOW.3 MG се унисекс копачки за фудбал. Ѓон со стратешки позиционирани крампони за игра на вештачка трева, ви помагаат да бидете побрзи. Растегливата конструкција на патиките и мрежестиот горен дел ви овозможуваат совршена удобност и чувство дека патиките ја следат природната положба на вашето стапало. Повеќеслојниот ѓон овозможува одлично прилепување на површини. Овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од иницијативата на adidas за отстранување пластичен отпад. Спецификација: Врзување со врвки Лесено мрежесто горниште Материјалот се растегнува во сите четири правци Ѓон со крампони за сите видови на вештачка трева Овој производ е направен од рециклирани материјали Повеќеслоен ѓон.
Подетално

adidas X SPEEDFLOW.3 MG се унисекс копачки за фудбал дизајнирани за игра на различни видови на вештачка трева. Тие јасно кажуваат колку е важна брзината. Совршен спој на брзината на умот и брзината на телото. Брзината е една од клучните работи на теренот. Размислувајте побрзо и движете се побрзо во овие неверојатни adidas X SPEEDFLOW.3 MG се унисекс копачки за фудбал. Ѓон со стратешки позиционирани крампони за игра на вештачка трева, ви помагаат да бидете побрзи. Растегливата конструкција на патиките и мрежестиот горен дел ви овозможуваат совршена удобност и чувство дека патиките ја следат природната положба на вашето стапало. Повеќеслојниот ѓон овозможува одлично прилепување на површини. Овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од иницијативата на adidas за отстранување пластичен отпад.
Спецификација:

 • Врзување со врвки
 • Лесено мрежесто горниште
 • Материјалот се растегнува во сите четири правци
 • Ѓон со крампони за сите видови на вештачка трева
 • Овој производ е направен од рециклирани материјали
 • Повеќеслоен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош