Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Rush Runner 4.0
Reebok Rush Runner 4.0
Reebok Rush Runner 4.0
Reebok Rush Runner 4.0
Reebok Rush Runner 4.0
Reebok Rush Runner 4.0
Reebok Rush Runner 4.0
Reebok Rush Runner 4.0
Reebok Rush Runner 4.0
Reebok Rush Runner 4.0
Детски патики
Код на производ:
(GV9987)
Reebok

Reebok Rush Runner 4.0

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5 20
 • 1.5 32 20.5
 • 2 32.5 21
 • 2.5 33 21.5
 • 3 34 22
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 5
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 7 7
 • 10 26.5 16
 • 10.5 27 16.5
 • 11 27.5 17
 • 11.5 28 17.5
 • 12 29 18
 • 12.5 30 18.5
 • 13 30.5 19
 • 13.5 31 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Чекор еден: Врзете му ги на вашето малечко овие Reebok патики со еластичните врвки. Чекор два: време е за истражување. Лесното амортизирање одржува високо ниво на удобност. Велкро ременот обезбедува стабилност, така што вашето дете ќе има оптимална поддршка додека го осознава светот околу него.Спецификација: Лесниот EVA среден ѓон обезбедува амортизација и флексибилност за долготрајна удобност. Лесен синтетички горен дел Велкро лепенка Синетичко горниште.
Подетално

Чекор еден: Врзете му ги на вашето малечко овие Reebok патики со еластичните врвки. Чекор два: време е за истражување. Лесното амортизирање одржува високо ниво на удобност. Велкро ременот обезбедува стабилност, така што вашето дете ќе има оптимална поддршка додека го осознава светот околу него.
Спецификација:

 • Лесниот EVA среден ѓон обезбедува амортизација и флексибилност за долготрајна удобност.
 • Лесен синтетички горен дел
 • Велкро лепенка
 • Синетичко горниште

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Трчање
  Бренд Reebok
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1 31.5 20
  1.5 32 20.5
  2 32.5 21
  2.5 33 21.5
  3 34 22
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  7
  10 26.5 16
  10.5 27 16.5
  11 27.5 17
  11.5 28 17.5
  12 29 18
  12.5 30 18.5
  13 30.5 19
  13.5 31 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош