Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Hoops 3.1
adidas Hoops 3.1
adidas Hoops 3.1
adidas Hoops 3.1
adidas Hoops 3.1
adidas Hoops 3.1
adidas Hoops 3.1
adidas Hoops 3.1
adidas Hoops 3.1
adidas Hoops 3.1
Детски патики
Код на производ:
(GW0435)
adidas

adidas Hoops 3.1

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Внесете стил инспириран од кошарката во гардеробата на вашето дете со adidas HOOPS 3.0 детските унисекс патики. Лесно се комбинираат со секој вид на гардероба и во секоја пригода, поради смелите adidas детали. Горниот дел од синтетичка кожа ги прави лесни и им дава возвишен изглед, додека конструкцијата на ѓонот од гума нуди стабилност и поддршка. adidas HOOPS 3.0 детските патики се направени од рециклиран материјал. Спецификација: Плиток профил Велкро ремени Горен дел изработен од синтетичка кожа Текстилна внатрешност Удобен среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

Внесете стил инспириран од кошарката во гардеробата на вашето дете со adidas HOOPS 3.0 детските унисекс патики. Лесно се комбинираат со секој вид на гардероба и во секоја пригода, поради смелите adidas детали. Горниот дел од синтетичка кожа ги прави лесни и им дава возвишен изглед, додека конструкцијата на ѓонот од гума нуди стабилност и поддршка. adidas HOOPS 3.0 детските патики се направени од рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Велкро ремени
 • Горен дел изработен од синтетичка кожа
 • Текстилна внатрешност
 • Удобен среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош