Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Hoops 3.0
adidas Hoops 3.0
adidas Hoops 3.0
adidas Hoops 3.0
adidas Hoops 3.0
adidas Hoops 3.0
adidas Hoops 3.0
adidas Hoops 3.0
adidas Hoops 3.0
adidas Hoops 3.0
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(GY5434)
adidas

adidas Hoops 3.0

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas HOOPS 3.0 машките патики за кошарка носат чист, свеж и ненаметлив стил. Тие нудат разновидностна стилот за да можете да ги комбинирате со која било облека. Винтиџ елементите, како што се култниот гумен ѓон и препознатливите adidas пруги обезбедуваат изглед на спортското наследство на adidas.Спецификација: Плиток профил Врзување Горен дел изработен од синтетичка кожа Внатрешност изработена од текстил ЕVA газиште Гумен ѓон.
Подетално

adidas HOOPS 3.0 машките патики за кошарка носат чист, свеж и ненаметлив стил. Тие нудат разновидностна стилот за да можете да ги комбинирате со која било облека. Винтиџ елементите, како што се култниот гумен ѓон и препознатливите adidas пруги обезбедуваат изглед на спортското наследство на adidas.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел изработен од синтетичка кожа
 • Внатрешност изработена од текстил
 • ЕVA газиште
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош