Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Atsuma
NIKE Atsuma
NIKE Atsuma
NIKE Atsuma
NIKE Atsuma
NIKE Atsuma
Женски патики
Код на производ:
(CN4493-002)
NIKE

NIKE Atsuma

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Atsuma се женски lifestyle патики кои ја комбинираат автентичната естетика од 90-тите со модерните производствени технологии. Направени според еколошките стандарди за одржлив развој, овие патики комбинираат рециклирани материјали за да го намалат нивото на загадување. Горниот дел е изработен од мрежест прозрачен текстил, синтетичка и вистинска кожа. Удобната влошка направена од рециклиран материјал им дава на стапалата удобна и безбедна поддршка. Централниот дел на ѓонот е исполнет со Phylon пена, која обезбедува совршено мек и лесен чекор. Гумениот ѓон направен од рециклирани материјали добро се прилепува на различни површини. Извезеното Nike лого на петицата ја истакнува вашата спортска посветеност.Спецификација: ВрвкиМрежест, горен дел од синтетичка и вистинска кожаСреден ѓон од Phylon пенаГумен ѓон од рециклирани материјалиБоја: црна Код на производ: CN4493-002.
Подетално

Nike Atsuma се женски lifestyle патики кои ја комбинираат автентичната естетика од 90-тите со модерните производствени технологии. Направени според еколошките стандарди за одржлив развој, овие патики комбинираат рециклирани материјали за да го намалат нивото на загадување. Горниот дел е изработен од мрежест прозрачен текстил, синтетичка и вистинска кожа. Удобната влошка направена од рециклиран материјал им дава на стапалата удобна и безбедна поддршка. Централниот дел на ѓонот е исполнет со Phylon пена, која обезбедува совршено мек и лесен чекор. Гумениот ѓон направен од рециклирани материјали добро се прилепува на различни површини. Извезеното Nike лого на петицата ја истакнува вашата спортска посветеност.
Спецификација:

 • Врвки
 • Мрежест, горен дел од синтетичка и вистинска кожа
 • Среден ѓон од Phylon пена
 • Гумен ѓон од рециклирани материјали
 • Боја: црна
 • Код на производ: CN4493-002

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош