Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Kyrie Infinity
NIKE Kyrie Infinity
NIKE Kyrie Infinity
NIKE Kyrie Infinity
NIKE Kyrie Infinity
NIKE Kyrie Infinity
NIKE Kyrie Infinity
NIKE Kyrie Infinity
NIKE Kyrie Infinity
NIKE Kyrie Infinity
NIKE Kyrie Infinity
NIKE Kyrie Infinity
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(CZ0204-102)
NIKE

NIKE Kyrie Infinity

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
8.890 ДЕН
Моментална цена
8.890 ДЕН
Моментална цена
8.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Kyrie Infinity се унисекс патики за кошрка дизајнирани на барање на овој играч. > Кајри ни ги покажува своите вештини во патики кои цврсто се прилепуваат на стапалото. Покажете дека вие, како и овој неверојатен играч, секогаш имате контрола додека се движите брзо на теренот. Подобрениот систем за амортизација има дури три слоја пена за совршена удобност. Страничните делови и внатрешноста на патиките се тука за да ви овозможат контрола за брзи промени на насоката. Горниот дел е изработен од лесен и прозрачен материјал, обезбедувајќи оптимална циркулација на воздухот. Ахиловата пета е обложена со мек материјал. Напредниот систем за врзување ги одржува патиките на место додека сте активни. Преземете ја контролата во свои раце и играјте како професионалец во Kyrie Infinity унисекс патиките за кошарка.Спецификација: Прозрачно горниште Три слоја од пена Обложени странични делови и внатрешност на патиката Обложена Ахилова пета Врзување.
Подетално

Nike Kyrie Infinity се унисекс патики за кошрка дизајнирани на барање на овој играч. > Кајри ни ги покажува своите вештини во патики кои цврсто се прилепуваат на стапалото. Покажете дека вие, како и овој неверојатен играч, секогаш имате контрола додека се движите брзо на теренот. Подобрениот систем за амортизација има дури три слоја пена за совршена удобност. Страничните делови и внатрешноста на патиките се тука за да ви овозможат контрола за брзи промени на насоката. Горниот дел е изработен од лесен и прозрачен материјал, обезбедувајќи оптимална циркулација на воздухот. Ахиловата пета е обложена со мек материјал. Напредниот систем за врзување ги одржува патиките на место додека сте активни. Преземете ја контролата во свои раце и играјте како професионалец во Kyrie Infinity унисекс патиките за кошарка.
Спецификација:

 • Прозрачно горниште
 • Три слоја од пена
 • Обложени странични делови и внатрешност на патиката
 • Обложена Ахилова пета
 • Врзување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка

  • 26.06.2022. 16:28
  Помош