Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE DBREAK
NIKE DBREAK
NIKE DBREAK
NIKE DBREAK
NIKE DBREAK
NIKE DBREAK
NIKE DBREAK
NIKE DBREAK
NIKE DBREAK
NIKE DBREAK
Женски патики
Код на производ:
(CK2351-702)
NIKE

NIKE DBREAK

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
6.190 ДЕН
Моментална цена
6.190 ДЕН
Цена со попуст
4.643 ДЕН
Заштеда: 1.547 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Деконструирајте го минатото и зачекорете во сегашноста во Nike DBREAK женските патики за трчање кој е освежен ретро модел на добро познатите патики. Текстилниот горен дел со слоеви од вистинска и вештачка кожа, како и велур, го ревидира класичниот дизајн од осумдесеттите години на минатиот век со императив на удобност. Средниот ѓон од пена нуди лесно амортизирање за претстојните трки. Гумениот waffle ѓон обезбедува суптилен пресврт со својот нов дизајн. Со додавање на гума на местата кои повеќе се абат, овие патики станаа поиздржливи. Спецификација: Плиток профил Врвки Текстилен горен дел со слоеви од вистинска и вештачка кожа и велур Среден пенест ѓон Waffle гумен ѓон.
Подетално

Деконструирајте го минатото и зачекорете во сегашноста во Nike DBREAK женските патики за трчање кој е освежен ретро модел на добро познатите патики. Текстилниот горен дел со слоеви од вистинска и вештачка кожа, како и велур, го ревидира класичниот дизајн од осумдесеттите години на минатиот век со императив на удобност. Средниот ѓон од пена нуди лесно амортизирање за претстојните трки. Гумениот waffle ѓон обезбедува суптилен пресврт со својот нов дизајн. Со додавање на гума на местата кои повеќе се абат, овие патики станаа поиздржливи.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел со слоеви од вистинска и вештачка кожа и велур
 • Среден пенест ѓон
 • Waffle гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош