Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER RIDER ENERGY VII KIDS
RIDER RIDER ENERGY VII KIDS
RIDER RIDER ENERGY VII KIDS
RIDER RIDER ENERGY VII KIDS
RIDER RIDER ENERGY VII KIDS
RIDER RIDER ENERGY VII KIDS
RIDER RIDER ENERGY VII KIDS
RIDER RIDER ENERGY VII KIDS
RIDER RIDER ENERGY VII KIDS
RIDER RIDER ENERGY VII KIDS
Детски апостолки
Код на производ:
(82734-24417)
RIDER

RIDER RIDER ENERGY VII KIDS

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Цена со попуст
553 ДЕН
Заштеда: 237 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 21 21
 • 22 22
 • 27 27
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 36 36
 • 1920 19-20
 • 2122 21-22
 • 2324 23-24
 • 2526 25-26
 • 2728 27-28
 • 2931 30-31
 • 3233 32-33
 • 3334 33-34
 • 3435 34-35
 • 3536 35-36
 • 3738 37-38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд RIDER
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
21 21
22 22
27 27
30 30
31 31
32 32
33 33
34 34
36 36
1920 19-20
2122 21-22
2324 23-24
2526 25-26
2728 27-28
2931 30-31
3233 32-33
3334 33-34
3435 34-35
3536 35-36
3738 37-38
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Помош