Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER R1
RIDER R1
RIDER R1
RIDER R1
RIDER R1
RIDER R1
RIDER R1
RIDER R1
Машки апостолки
Код на производ:
(10594-02746)
RIDER

RIDER R1

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
RIDER R1 се машки апостолки со совршена удобност, идеални за активности на отворено. Апостолките се несомнено најудобните и најсестраните летни обувки. Комбинирајќи го спортот и модата, овие RIDER апостолки се наменети првенствено за на плажа, но можат да се носат и секој ден во топлите летни денови. Контурите на апостолките се направени од лесен материјал кој е многу прилагодлив на обликот на вашето стапало. На горниот дел се наоѓа RIDER логото кое јасно говори за вашата доверба во овој бренд. Гумениот ѓон добро се прилепува на сите површини. Направете ги вашите летни авантури уште поинтересни со овие RIDER апостолки. Спецификација: Машки апостолки RIDER лого Живописна, привлечна графика Гумен ѓон.
Подетално

RIDER R1 се машки апостолки со совршена удобност, идеални за активности на отворено. Апостолките се несомнено најудобните и најсестраните летни обувки. Комбинирајќи го спортот и модата, овие RIDER апостолки се наменети првенствено за на плажа, но можат да се носат и секој ден во топлите летни денови. Контурите на апостолките се направени од лесен материјал кој е многу прилагодлив на обликот на вашето стапало. На горниот дел се наоѓа RIDER логото кое јасно говори за вашата доверба во овој бренд. Гумениот ѓон добро се прилепува на сите површини. Направете ги вашите летни авантури уште поинтересни со овие RIDER апостолки.
Спецификација:

 • Машки апостолки
 • RIDER лого
 • Живописна, привлечна графика
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Апостолки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд RIDER
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39 39
  39.5 39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  43.5 43.5
  44 44
  44.5 44.5
  45 45
  45.5 45.5
  46 46
  46.5 46.5
  47 47
  47.5 47.5
  48 48
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош