Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS GEL-EXCITE 9
ASICS GEL-EXCITE 9
ASICS GEL-EXCITE 9
ASICS GEL-EXCITE 9
ASICS GEL-EXCITE 9
ASICS GEL-EXCITE 9
ASICS GEL-EXCITE 9
ASICS GEL-EXCITE 9
ASICS GEL-EXCITE 9
ASICS GEL-EXCITE 9
Машки патики за трчање
Код на производ:
(1011B338-003)
ASICS

ASICS GEL-EXCITE 9

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
5.190 ДЕН
Моментална цена
5.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ASICS GEL-EXCITE 9 се машки патики за трчање кои ќе ве мотивираат да ги поместите границите и ќе ви помагнат да го достигнете својот максимум. Идеални патики за опуштено фитнес трчање. Дизајнирани за вас со неутрална пронација, тие ви даваат чувство на луксуз и удобност. Горниот дел од конструираната мрежа дава подобрен проток на воздух и свежина на вашите стапала. Комбинацијата на AMPLIFOAM перничињата и GEL™ технологијата се наоѓа во средниот ѓон и обезбедува одлично амортизирање и удобност. Без разлика дали трчате професионално или само како аматерски, овие ASICS GEL-EXCITE 9 патики се вашиот најдобар избор. Спецификација: Машки патики за трчање Горен дел од мрежа Врвки Плиток профил GEL® технологија Asics лого AmpliFoam™ среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

ASICS GEL-EXCITE 9 се машки патики за трчање кои ќе ве мотивираат да ги поместите границите и ќе ви помагнат да го достигнете својот максимум. Идеални патики за опуштено фитнес трчање. Дизајнирани за вас со неутрална пронација, тие ви даваат чувство на луксуз и удобност. Горниот дел од конструираната мрежа дава подобрен проток на воздух и свежина на вашите стапала. Комбинацијата на AMPLIFOAM перничињата и GEL™ технологијата се наоѓа во средниот ѓон и обезбедува одлично амортизирање и удобност. Без разлика дали трчате професионално или само како аматерски, овие ASICS GEL-EXCITE 9 патики се вашиот најдобар избор.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Горен дел од мрежа
 • Врвки
 • Плиток профил
 • GEL® технологија
 • Asics лого
 • AmpliFoam™ среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15
  5.5 38 24
  6 39 24.5
  6.5 39.5 25
  7 40 25.5
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43.5 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 28.5
  11.5 46 29
  12 46.5 29.5
  12.5 47 30
  13
  13.5
  14
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош