Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE LD Victory
NIKE LD Victory
NIKE LD Victory
NIKE LD Victory
NIKE LD Victory
NIKE LD Victory
NIKE LD Victory
NIKE LD Victory
NIKE LD Victory
NIKE LD Victory
Женски патики
Код на производ:
(AT4441-102)
NIKE

NIKE LD Victory

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
3.563 ДЕН
Заштеда: 1.527 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike LD Victory се lifestyle патики за жени. Модерни и удобни за секојдневно носење. Тие се инспирирани од моделот Nike Huarache Run, кој исто така е икона меѓу патиките за трчање. Комбинацијата на кожа и текстил на горниот дел обезбедува лесна и воздушна поддршка во текот на денот. Ластикот на петицата не е само естетски детал, туку и овозможува патиката да го следи природното движење на вашето стапало. Гумениот ѓон е малку подигнат и обезбедува одлично прилепување на различни површини. Спецификација: Женски патики Гумен ѓон Горен дел од кожа и текстил Ластик на петицата Врвки.
Подетално

Nike LD Victory се lifestyle патики за жени. Модерни и удобни за секојдневно носење. Тие се инспирирани од моделот Nike Huarache Run, кој исто така е икона меѓу патиките за трчање. Комбинацијата на кожа и текстил на горниот дел обезбедува лесна и воздушна поддршка во текот на денот. Ластикот на петицата не е само естетски детал, туку и овозможува патиката да го следи природното движење на вашето стапало. Гумениот ѓон е малку подигнат и обезбедува одлично прилепување на различни површини.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Гумен ѓон
 • Горен дел од кожа и текстил
 • Ластик на петицата
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош