Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOTTO Ana
LOTTO Ana
LOTTO Ana
LOTTO Ana
LOTTO Ana
LOTTO Ana
LOTTO Ana
LOTTO Ana
LOTTO Ana
LOTTO Ana
Женски патики
Код на производ:
(LTF203F100-01)
LOTTO

LOTTO Ana

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Lotto Ana женските патики се класичен спортски модел на патики, кои се носат во сите прилики. Без разлика дали се занимавате со спортски активности или поминувате пријатно попладне во удобноста на вашиот двор, овие патики ќе ги задоволат сите ваши барања. Горниот дел од синтетички материјали и текстил ги прави многу отпорни и лесни за одржување.Спецификација: Плиток профил Врвки Материјал: 90% полиуретан, 10% мрежеста ткаенина.
Подетално

Lotto Ana женските патики се класичен спортски модел на патики, кои се носат во сите прилики. Без разлика дали се занимавате со спортски активности или поминувате пријатно попладне во удобноста на вашиот двор, овие патики ќе ги задоволат сите ваши барања. Горниот дел од синтетички материјали и текстил ги прави многу отпорни и лесни за одржување.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Материјал: 90% полиуретан, 10% мрежеста ткаенина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд LOTTO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35
  35.5
  36 36
  36.5
  37 37
  37.5
  38 38
  38.5
  39 39
  39.5
  40 40
  40.5
  41 41
  41.5
  42
  42.5
  43
  44
  45
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики LTF211F104-03
  1.953 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики LTF201F110-80
  2.163 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики LTF211F104-82
  1.953 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.790 ДЕН
  Помош