Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER RIDER R1 FEM SS20
RIDER RIDER R1 FEM SS20
RIDER RIDER R1 FEM SS20
RIDER RIDER R1 FEM SS20
RIDER RIDER R1 FEM SS20
RIDER RIDER R1 FEM SS20
Женски апостолки
Код на производ:
(82809-20793)
RIDER

RIDER RIDER R1 FEM SS20

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
623 ДЕН
Заштеда: 267 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
 • 40 40
 • 3536 3536
 • 3637 3637
 • 3738 3738
 • 3839 3839
 • 3940 3940
 • 4041 4041
 • 4142 4142
 • 4243 4243
 • 4344 4344
 • 4445 4445
 • 4546 4546
 • 4647 4647
 • 4748 4748
 • 4849 4849
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд RIDER
Возраст За возрасни
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош