Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Hoops 2.0
adidas Hoops 2.0
adidas Hoops 2.0
adidas Hoops 2.0
adidas Hoops 2.0
adidas Hoops 2.0
adidas Hoops 2.0
adidas Hoops 2.0
adidas Hoops 2.0
adidas Hoops 2.0
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(EG3970)
adidas

adidas Hoops 2.0

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.582 ДЕН
Заштеда: 1.106 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas HOOPS 2.0 се машки патики со минималистички дизајн за секојдневно носење. Инспирирани од ретро кошаркарски модели, овие патики ја даваат суптилната вибрација од паркетот. Горниот дел е изработен од мазна синтетичка кожа со мрежести детали во пределот на глуждот. Меката влошка од EVA пена обезбедува удобност на вашите стапала, додека издржливиот гумен ѓон обезбедува издржливост на патиките. Спецификација:ВрвкиСинтетичка кожаВоздушни мрежести деталиТекстилна поставаВлошка од EVA пенаИздржлив гумен ѓонБоја: белаКод на производ: EG3970.
Подетално

adidas HOOPS 2.0 се машки патики со минималистички дизајн за секојдневно носење. Инспирирани од ретро кошаркарски модели, овие патики ја даваат суптилната вибрација од паркетот. Горниот дел е изработен од мазна синтетичка кожа со мрежести детали во пределот на глуждот. Меката влошка од EVA пена обезбедува удобност на вашите стапала, додека издржливиот гумен ѓон обезбедува издржливост на патиките.
Спецификација:

 • Врвки
 • Синтетичка кожа
 • Воздушни мрежести детали
 • Текстилна постава
 • Влошка од EVA пена
 • Издржлив гумен ѓон
 • Боја: бела
 • Код на производ: EG3970

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош