Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Lunar Gato II IC
NIKE Lunar Gato II IC
NIKE Lunar Gato II IC
NIKE Lunar Gato II IC
NIKE Lunar Gato II IC
NIKE Lunar Gato II IC
NIKE Lunar Gato II IC
NIKE Lunar Gato II IC
NIKE Lunar Gato II IC
NIKE Lunar Gato II IC
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(580456-570)
NIKE

NIKE Lunar Gato II IC

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Lunar Gato II IC се машки патики за мал фудбал. Според нивните карактеристики, овие патики се идеални за играње во затворен простор или за вежбање во теретана. Меката кожа во предниот дел на горниот дел му дава на вашето стапало мазно и природно чувство и дава можност за одлична контрола врз топката при дриблинг на противникот или при шутирање во голот. Lunarlon технологијата обезбедува удобно движење благодарение на флексибилните и одговорни својства на пената. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и обезбедува стабилност во случај на нагли промени во насоката. Мрежестите панели во задниот дел обезбедуваат постојана циркулација на воздухот и ги одржуваат вашите стапала свежи. Спецификација: Патики за фудбал во затворен простор Горен дел од кожа и мрежа Lunarlon технологија Гумен ѓон за стабилност.
Подетално

Nike Lunar Gato II IC се машки патики за мал фудбал. Според нивните карактеристики, овие патики се идеални за играње во затворен простор или за вежбање во теретана. Меката кожа во предниот дел на горниот дел му дава на вашето стапало мазно и природно чувство и дава можност за одлична контрола врз топката при дриблинг на противникот или при шутирање во голот. Lunarlon технологијата обезбедува удобно движење благодарение на флексибилните и одговорни својства на пената. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и обезбедува стабилност во случај на нагли промени во насоката. Мрежестите панели во задниот дел обезбедуваат постојана циркулација на воздухот и ги одржуваат вашите стапала свежи.
Спецификација:

 • Патики за фудбал во затворен простор
 • Горен дел од кожа и мрежа
 • Lunarlon технологија
 • Гумен ѓон за стабилност

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош