Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max 270 Essential
NIKE Air Max 270 Essential
NIKE Air Max 270 Essential
NIKE Air Max 270 Essential
NIKE Air Max 270 Essential
NIKE Air Max 270 Essential
NIKE Air Max 270 Essential
NIKE Air Max 270 Essential
NIKE Air Max 270 Essential
NIKE Air Max 270 Essential
Женски патики
Код на производ:
(DM3053-100)
NIKE

NIKE Air Max 270 Essential

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
10.190 ДЕН
Моментална цена
10.190 ДЕН
Моментална цена
10.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max 270 Essential се женски патики. Првиот lifestyle Air Max ви донесуваат стил, удобност и решителен став. Нивниот дизајн црпи инспирација од легендарниот Air Max модел, прикажувајќи ја најголемата иновација на Nike со својот голем прозорец. Женските патики Nike Air Max 270 Essential ви овозможуваат целодневна неспоредлива удобност. Плетениот материјал на горниот дел дава лесно и воздушесто чувство. Пенестиот среден ѓон ви дава меко чувство и удобност. Прекумерното засилување во пределот на петицата обезбедува странична стабилност. Гумата на ѓонот го зголемува нивото на издржливост. Спецификација: Женски патики – lifestyle Плетен горен дел Јазиче на петица Max Air единица со голем прозорец.
Подетално

Nike Air Max 270 Essential се женски патики. Првиот lifestyle Air Max ви донесуваат стил, удобност и решителен став. Нивниот дизајн црпи инспирација од легендарниот Air Max модел, прикажувајќи ја најголемата иновација на Nike со својот голем прозорец. Женските патики Nike Air Max 270 Essential ви овозможуваат целодневна неспоредлива удобност. Плетениот материјал на горниот дел дава лесно и воздушесто чувство. Пенестиот среден ѓон ви дава меко чувство и удобност. Прекумерното засилување во пределот на петицата обезбедува странична стабилност. Гумата на ѓонот го зголемува нивото на издржливост.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Плетен горен дел
 • Јазиче на петица
 • Max Air единица со голем прозорец

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош