Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 373
NEW BALANCE 373
NEW BALANCE 373
NEW BALANCE 373
NEW BALANCE 373
NEW BALANCE 373
NEW BALANCE 373
NEW BALANCE 373
NEW BALANCE 373
NEW BALANCE 373
Машки патики
Код на производ:
(ML373VA2)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 373

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.990 ДЕН
Моментална цена
4.990 ДЕН
Моментална цена
4.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 13.5
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE 373 се машки lifestyle патики кои се карактеризираат со класичен профил со чисти дизајнерски линии и бескомпромисна удобност. Тие совршено се вклопуваат со сите ваши комбинации на облека и внесуваат суптилна спортска вибрација во секоја ваша облека. Горниот дел од велур цврсто го држи стапалото, а мрежестиот материјал обезбедува оптимален проток на воздух и ги одржува стапалата суви и свежи. EVA технологијата во средниот ѓон обезбедува супериорна удобност што ќе ви се допаѓа се повеќе и повеќе со секој нов чекор. Издржливиот гумен ѓон го продолжува животниот век на овие патики и со својот стисок дава сигурност на вашиот чекор. Инспирирани од богатото наследство на брендот, тие добиваат модерен моментум, што го прави овој врвен модел на патики совршен моден детал за вашите лежерни комбинации на облека. Најдете ја вашата идеална рамнотежа на удобност и стил во NEW BALANCE 373 машките lifestyle патики. Спецификација: Машки lifestyle патики Горен дел: текстил, кожа EVA технологија во средниот ѓон Издржлив гумен ѓон.
Подетално

NEW BALANCE 373 се машки lifestyle патики кои се карактеризираат со класичен профил со чисти дизајнерски линии и бескомпромисна удобност. Тие совршено се вклопуваат со сите ваши комбинации на облека и внесуваат суптилна спортска вибрација во секоја ваша облека. Горниот дел од велур цврсто го држи стапалото, а мрежестиот материјал обезбедува оптимален проток на воздух и ги одржува стапалата суви и свежи. EVA технологијата во средниот ѓон обезбедува супериорна удобност што ќе ви се допаѓа се повеќе и повеќе со секој нов чекор. Издржливиот гумен ѓон го продолжува животниот век на овие патики и со својот стисок дава сигурност на вашиот чекор. Инспирирани од богатото наследство на брендот, тие добиваат модерен моментум, што го прави овој врвен модел на патики совршен моден детал за вашите лежерни комбинации на облека. Најдете ја вашата идеална рамнотежа на удобност и стил во NEW BALANCE 373 машките lifestyle патики.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Горен дел: текстил, кожа
 • EVA технологија во средниот ѓон
 • Издржлив гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15 50 33
  5.5 38 23.5
  6 38.5 24
  6.5 39.5 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46.5 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5
  14 49 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош