Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX INTRLK LITE
NIKE AIR MAX INTRLK LITE
NIKE AIR MAX INTRLK LITE
NIKE AIR MAX INTRLK LITE
NIKE AIR MAX INTRLK LITE
NIKE AIR MAX INTRLK LITE
NIKE AIR MAX INTRLK LITE
NIKE AIR MAX INTRLK LITE
NIKE AIR MAX INTRLK LITE
NIKE AIR MAX INTRLK LITE
NIKE AIR MAX INTRLK LITE
NIKE AIR MAX INTRLK LITE
Женски патики
Код на производ:
(DV5695-100)
NIKE

NIKE AIR MAX INTRLK LITE

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike AIR MAX INTRLK LITE се женски lifestyle патики со култен дизајн и модерен пресврт. Овие патики го подигнуваат нивото на квалитетот и модерниот дизајн на повисоко ниво. Текстилниот горен дел обезбедува леснотија, прозрачност и удобност. Декоративните шевови го подобруваат изгледот на овие женски патики. Патиките се одликуваат со плиток профили и класичен начин на врзување, како и Ramp Air единица која создава мека удобност и дава поддршка и безбедност на вашиот чекор. Гумениот ѓон, покрај одличното прилепување, обезбедува и долготрајност на овие патики. Облечете ги овие модерни суптилни патики во спортски стил, совршени за комбинирање со која било облека и тргнете во пресрет на новиот ден. Спецификација: Женски патики – lifestyle Горен дел од текстил Врвки Плиток профил Ramp Air единица Гумен ѓон.
Подетално

Nike AIR MAX INTRLK LITE се женски lifestyle патики со култен дизајн и модерен пресврт. Овие патики го подигнуваат нивото на квалитетот и модерниот дизајн на повисоко ниво. Текстилниот горен дел обезбедува леснотија, прозрачност и удобност. Декоративните шевови го подобруваат изгледот на овие женски патики. Патиките се одликуваат со плиток профили и класичен начин на врзување, како и Ramp Air единица која создава мека удобност и дава поддршка и безбедност на вашиот чекор. Гумениот ѓон, покрај одличното прилепување, обезбедува и долготрајност на овие патики. Облечете ги овие модерни суптилни патики во спортски стил, совршени за комбинирање со која било облека и тргнете во пресрет на новиот ден.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Горен дел од текстил
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Ramp Air единица
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош