Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA TEMAS X
IPANEMA TEMAS X
IPANEMA TEMAS X
IPANEMA TEMAS X
IPANEMA TEMAS X
IPANEMA TEMAS X
Детски апостолки
Код на производ:
(83186-20106)
IPANEMA

IPANEMA TEMAS X

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 25 25
 • 26 26
 • 27 27
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
 • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ipanema TEMAS X детските апостолки за девојчиња имаат класичен облик и исклучително интересен принт на газиштето што ќе го нагласи летниот стил на вашето девојче. Animal принтот и контрастните ремени се одлична комбинација за топлите летни денови. Удобни и пријатни, направени се од уникатен, патентиран хипоалергенски материјал кој може да се рециклира. За плажа, базен или ден поминат на градските улици, вашето девојче ќе ги обожава. Спецификација: Состав: Flexpand.
Подетално

Ipanema TEMAS X детските апостолки за девојчиња имаат класичен облик и исклучително интересен принт на газиштето што ќе го нагласи летниот стил на вашето девојче. Animal принтот и контрастните ремени се одлична комбинација за топлите летни денови. Удобни и пријатни, направени се од уникатен, патентиран хипоалергенски материјал кој може да се рециклира. За плажа, базен или ден поминат на градските улици, вашето девојче ќе ги обожава.
Спецификација:

 • Состав: Flexpand

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Апостолки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Пливање
  Бренд IPANEMA
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  25 25
  26 26
  27 27
  28 28
  29 29
  30 30
  31 31
  32 32
  33 33
  34 34
  35 35
  36 36
  37 37
  38 38
  39 39
  40 40
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош