Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA SUMMER IX
IPANEMA SUMMER IX
IPANEMA SUMMER IX
IPANEMA SUMMER IX
IPANEMA SUMMER IX
IPANEMA SUMMER IX
IPANEMA SUMMER IX
IPANEMA SUMMER IX
IPANEMA SUMMER IX
IPANEMA SUMMER IX
Детски сандали
Код на производ:
(83188-20771)
IPANEMA

IPANEMA SUMMER IX

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 20.5 20.5
 • 24.5 24.5
 • 20 20
 • 21 21
 • 21.5 21.5
 • 22 22
 • 22.5 22.5
 • 23 23
 • 23.5 23.5
 • 24 24
 • 25 25
 • 25.5 25.5
 • 26 26
 • 26.5 26.5
 • 27 27
 • 27.5 27.5
 • 28 28
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ipanema SUMMER IX детските сандали за бебиња и мали девојчиња се идеални за забава на плажа или базен и сите активности на вода кои децата ги обожаваат. Затворениот преден дел ги штити прстите од удари и камења. Изработени се од мека, флексибилна гума која е удобна за носење и не предизвикува триење, иритација и плускавци. Ременот со велкро лепенка ги фиксира сандалите за стапалата. Интересните детали ќе донесат насмевка на вашето лице и ќе внесат доза на забава во стилот на вашето девојче. Спецификација: Затворен преден дел Велкро лепенка Гумено горниште Гумен ѓон.
Подетално

Ipanema SUMMER IX детските сандали за бебиња и мали девојчиња се идеални за забава на плажа или базен и сите активности на вода кои децата ги обожаваат. Затворениот преден дел ги штити прстите од удари и камења. Изработени се од мека, флексибилна гума која е удобна за носење и не предизвикува триење, иритација и плускавци. Ременот со велкро лепенка ги фиксира сандалите за стапалата. Интересните детали ќе донесат насмевка на вашето лице и ќе внесат доза на забава во стилот на вашето девојче.
Спецификација:

 • Затворен преден дел
 • Велкро лепенка
 • Гумено горниште
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Пол Деца-момчиња
  Намена Пливање
  Бренд IPANEMA
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  20.5
  24.5
  20 20
  21 21
  21.5
  22 22
  22.5
  23 23
  23.5
  24 24
  25 25
  25.5
  26 26
  26.5
  27 27
  27.5
  28 28
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Сандали 83188-20783
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Сандали 83075-52716
  1.043 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сандали 25431-20796
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  623 ДЕН
  Заштеда 30%
  890 ДЕН
  Помош