Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE ZZIZY
ELLESSE ZZIZY
ELLESSE ZZIZY
ELLESSE ZZIZY
ELLESSE ZZIZY
ELLESSE ZZIZY
ELLESSE ZZIZY
ELLESSE ZZIZY
Женски папучи
Код на производ:
(ELF221F400-08)
ELLESSE

ELLESSE ZZIZY

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse ZZIZY женските папучи се едноставни и лесни, идеални за топлите летни денови. Нивното обликувано газиште ги радуваат стапалата и го олеснуваат секој чекор. Издржливиот горен дел нуди издржливост на овие влечки, кои од сезона во сезона ќе станат вашите омилени. Специјално дизајнираниот ѓон спречува лизгање на влажни површини. Нивниот светол, модерен дизајн ги прави идеални за секоја пригода, без разлика дали поминувате време на плажа, базен или во град. Со костим за капење или здолниште и фустан, со овие папучи ќе изгледате подеднакво добро во секоја пригода. Спецификација: Женски патики – lifestyle Обликувано газиште Специјално дизајниран ѓон.
Подетално

Ellesse ZZIZY женските папучи се едноставни и лесни, идеални за топлите летни денови. Нивното обликувано газиште ги радуваат стапалата и го олеснуваат секој чекор. Издржливиот горен дел нуди издржливост на овие влечки, кои од сезона во сезона ќе станат вашите омилени. Специјално дизајнираниот ѓон спречува лизгање на влажни површини. Нивниот светол, модерен дизајн ги прави идеални за секоја пригода, без разлика дали поминувате време на плажа, базен или во град. Со костим за капење или здолниште и фустан, со овие папучи ќе изгледате подеднакво добро во секоја пригода.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Обликувано газиште
 • Специјално дизајниран ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35
  35.5 35.5
  36 36
  36.5 36.5
  37 37
  37.5 37.5
  38 38
  38.5 38.5
  39 39
  39.5 39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  44 44
  45 45
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош