Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA URBAN III
IPANEMA URBAN III
IPANEMA URBAN III
IPANEMA URBAN III
IPANEMA URBAN III
IPANEMA URBAN III
IPANEMA URBAN III
IPANEMA URBAN III
IPANEMA URBAN III
IPANEMA URBAN III
Детски папучи
Код на производ:
(83187-20234)
IPANEMA

IPANEMA URBAN III

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 25 25
 • 26 26
 • 27 27
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
 • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со одличен дизајн и одлична удобност, Ipanema URBAN III детските папучи за момчиња се најдобриот избор за топлите денови. За плажа, базен или улица, тие обезбедуваат удобност и не го ограничуваат стапалото што може да дише. Тие се направени од уникатен, патентиран хипоалергенски материјал кој може да се рециклира. Добриот изглед е загарантиран. Спецификација: Состав: Flexpand.
Подетално

Со одличен дизајн и одлична удобност, Ipanema URBAN III детските папучи за момчиња се најдобриот избор за топлите денови. За плажа, базен или улица, тие обезбедуваат удобност и не го ограничуваат стапалото што може да дише. Тие се направени од уникатен, патентиран хипоалергенски материјал кој може да се рециклира. Добриот изглед е загарантиран.
Спецификација:

 • Состав: Flexpand

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Пливање
  Бренд IPANEMA
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  25 25
  26 26
  27 27
  28 28
  29 29
  30 30
  31 31
  32 32
  33 33
  34 34
  35 35
  36 36
  37 37
  38 38
  39 39
  40 40
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош