Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLMAR PLAIN
COLMAR PLAIN
COLMAR PLAIN
COLMAR PLAIN
COLMAR PLAIN
COLMAR PLAIN
Женски папучи
Код на производ:
(SLIPP-139-22SS)
COLMAR

COLMAR PLAIN

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
COLMAR Plain се женски папучи за удобност и безбедност кога се во прашање топлите денови исполнети со водени активности. Гумени папучи кои ќе ви помогнат да ги одржувате стапалата свежи дури и во најжешките денови. Кога станува збор за уживање на базен или плажа, ова е модел кој максимално ќе ги исполни вашите очекувања и ќе ја подигне вашата удобност на повисоко ниво. Горништето гарантира пријатен допир во пределот на рисот при секој чекор. COLMAR логото од страна придонесува за естетиката на овој модел, додека ѓонот со релјефна текстура е задолжен за безбедно чекорење дури и на влажна површина. Спецификација: Женски папучи Colmar лого Гумен ѓон Мек горен дел.
Подетално

COLMAR Plain се женски папучи за удобност и безбедност кога се во прашање топлите денови исполнети со водени активности. Гумени папучи кои ќе ви помогнат да ги одржувате стапалата свежи дури и во најжешките денови. Кога станува збор за уживање на базен или плажа, ова е модел кој максимално ќе ги исполни вашите очекувања и ќе ја подигне вашата удобност на повисоко ниво. Горништето гарантира пријатен допир во пределот на рисот при секој чекор. COLMAR логото од страна придонесува за естетиката на овој модел, додека ѓонот со релјефна текстура е задолжен за безбедно чекорење дури и на влажна површина.
Спецификација:

 • Женски папучи
 • Colmar лого
 • Гумен ѓон
 • Мек горен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд COLMAR
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош