Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SALOMON X ULTRA 4 W
SALOMON X ULTRA 4 W
SALOMON X ULTRA 4 W
SALOMON X ULTRA 4 W
SALOMON X ULTRA 4 W
SALOMON X ULTRA 4 W
SALOMON X ULTRA 4 W
SALOMON X ULTRA 4 W
Женски патики за трчање
Код на производ:
(L41285100)
SALOMON

SALOMON X ULTRA 4 W

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
7.990 ДЕН
Моментална цена
7.990 ДЕН
Моментална цена
7.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд SALOMON
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35
35.5
36
36.5 36.5
37
37.5 37.5
38 38
38.5 38.5
39 39
39.5 39.5
40 40
40.5 40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош