Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok REEBOK RUSH RUNNER 2.0 SYN
Reebok REEBOK RUSH RUNNER 2.0 SYN
Reebok REEBOK RUSH RUNNER 2.0 SYN
Reebok REEBOK RUSH RUNNER 2.0 SYN
Reebok REEBOK RUSH RUNNER 2.0 SYN
Reebok REEBOK RUSH RUNNER 2.0 SYN
Reebok REEBOK RUSH RUNNER 2.0 SYN
Reebok REEBOK RUSH RUNNER 2.0 SYN
Reebok REEBOK RUSH RUNNER 2.0 SYN
Reebok REEBOK RUSH RUNNER 2.0 SYN
Детски патики
Код на производ:
(EF6670)
Reebok

Reebok REEBOK RUSH RUNNER 2.0 SYN

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.253 ДЕН
Заштеда: 537 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 10K
 • 10-K 10-K
 • 11K 11K
 • 11-K 11-K
 • 12K 12K
 • 12-K 12-K
 • 13K 13K
 • 13-K 13-K
 • 1 31.5 20
 • 1- 30 20.5
 • 2 32.5 21
 • 2- 33 21.5
 • 3 34 22
 • 3- 34.5 22.5
 • 4 4
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 6- 6-
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K
1 31.5 20
1- 30 20.5
2 32.5 21
2- 33 21.5
3 34 22
3- 34.5 22.5
4
4-
5
5-
6
6-
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош