Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
Детски патики
Код на производ:
(CJ3816-003)
NIKE

NIKE WEARALLDAY

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.653 ДЕН
Заштеда: 1.137 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27.5 16.5
 • 11C 28 17
 • 11\.C 28.5 17.5
 • 12C 29.5 18
 • 12\.C 30 18.5
 • 13C 31 19
 • 13\.C 31.5 19.5
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike WEARALLDAY се детски патики за целодневна удобност на сите девојчиња. Трчајте до вашето омилено игралиште и соборете го сопствениот рекорд. Плиткиот профил на патиката со воздушен горен дел ќе им даде свежина на вашите стапала дури и за време на најинтензивните тренинзи. Врвките помагаат максимално да се прилагоди патиката на вашето стапало, а Nike Swoosh логото гарантира стил кој ќе ги остави сите околу вас без здив. Гумениот ѓон придонесува за издржливост, додека пената во газиштето е задолжена за ненадминлива удобност. Спецификација: Патики за девојчиња Врвки Плиток профил Горен дел: текстил Гумен ѓон.
Подетално

Nike WEARALLDAY се детски патики за целодневна удобност на сите девојчиња. Трчајте до вашето омилено игралиште и соборете го сопствениот рекорд. Плиткиот профил на патиката со воздушен горен дел ќе им даде свежина на вашите стапала дури и за време на најинтензивните тренинзи. Врвките помагаат максимално да се прилагоди патиката на вашето стапало, а Nike Swoosh логото гарантира стил кој ќе ги остави сите околу вас без здив. Гумениот ѓон придонесува за издржливост, додека пената во газиштето е задолжена за ненадминлива удобност.
Спецификација:

 • Патики за девојчиња
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Горен дел: текстил
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10"C 27.5 16.5
  11C 28 17
  11"C 28.5 17.5
  12C 29.5 18
  12"C 30 18.5
  13C 31 19
  13"C 31.5 19.5
  1Y 32 20
  1"Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2"Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3"Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4"Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 23.5
  5"Y 38 24
  6Y 38.5 24
  6"Y 39 24.5
  7Y 40 25
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош