Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA FASHION SAND VIII
IPANEMA FASHION SAND VIII
IPANEMA FASHION SAND VIII
IPANEMA FASHION SAND VIII
IPANEMA FASHION SAND VIII
IPANEMA FASHION SAND VIII
Женски сандали за пливање
Код на производ:
(82842-24749)
IPANEMA

IPANEMA FASHION SAND VIII

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35-36
 • 36 36
 • 36.5 36-37
 • 37 37
 • 37.5 37-38
 • 38 38
 • 38.5 38-39
 • 39 39
 • 39.5 39-40
 • 40 40
 • 40.5 40-41
 • 41 41
 • 41.5 41-42
 • 42 42
 • 42.5 42-43
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
IPANEMA FASHION SAND VIII се елегантни спортски женски сандали. Тие ви носат вистинска удобност во текот на летните денови. Во нив ќе уживате во различни активности. Ќе обожавате да ги носите на плажа или базен. Спецификација: Гумен ѓон Атрактивен дизајн.
Подетално

IPANEMA FASHION SAND VIII се елегантни спортски женски сандали. Тие ви носат вистинска удобност во текот на летните денови. Во нив ќе уживате во различни активности. Ќе обожавате да ги носите на плажа или базен.
Спецификација:

 • Гумен ѓон
 • Атрактивен дизајн

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд IPANEMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35
  35.5 35-36
  36 36
  36.5 36-37
  37 37
  37.5 37-38
  38 38
  38.5 38-39
  39 39
  39.5 39-40
  40 40
  40.5 40-41
  41 41
  41.5 41-42
  42 42
  42.5 42-43
  43 43
  44 44
  45
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош