Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Predator Freak.4 In Sala
adidas Predator Freak.4 In Sala
adidas Predator Freak.4 In Sala
adidas Predator Freak.4 In Sala
adidas Predator Freak.4 In Sala
adidas Predator Freak.4 In Sala
adidas Predator Freak.4 In Sala
adidas Predator Freak.4 In Sala
adidas Predator Freak.4 In Sala
adidas Predator Freak.4 In Sala
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(FY1043)
adidas

adidas Predator Freak.4 In Sala

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.091 ДЕН
Заштеда: 697 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кога се на терен, вашите малечки имаат целосна контрола и ништо не може да ги спречи. Дозволете им да го покажат својот потенцијал во adidas PREDATOR FREAK.4 SALA INDOOR BOOTS за мал фудбал во сала. Овие патики имаат гумен ѓон дизајниран за прецизно движење на рамни, внатрешни површини. Горниот дел е прозрачен благодарение на мрежестиот текстил и лесно се прилагодува на обликот на стапалото. Нагласената текстура на горниот дел овозможува совршено чувство на контрола во контакт со топката. Покажете доминација и сјај во патиките.Спецификација: Врвки Горен дел: текстил, синтетика Гумен ѓон за рамни, внатрешни површини Боја: сина Код на производ: FY0629.
Подетално

Кога се на терен, вашите малечки имаат целосна контрола и ништо не може да ги спречи. Дозволете им да го покажат својот потенцијал во adidas PREDATOR FREAK.4 SALA INDOOR BOOTS за мал фудбал во сала. Овие патики имаат гумен ѓон дизајниран за прецизно движење на рамни, внатрешни површини. Горниот дел е прозрачен благодарение на мрежестиот текстил и лесно се прилагодува на обликот на стапалото. Нагласената текстура на горниот дел овозможува совршено чувство на контрола во контакт со топката. Покажете доминација и сјај во патиките.
Спецификација:

 • Врвки
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Гумен ѓон за рамни, внатрешни површини
 • Боја: сина
 • Код на производ: FY0629

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FX1975
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  2.316 ДЕН
  Заштеда 25%
  3.088 ДЕН
  Помош