Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Grand Court Base
adidas Grand Court Base
adidas Grand Court Base
adidas Grand Court Base
adidas Grand Court Base
adidas Grand Court Base
adidas Grand Court Base
adidas Grand Court Base
adidas Grand Court Base
adidas Grand Court Base
Женски патики
Код на производ:
(EG4031)
adidas

adidas Grand Court Base

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.162 ДЕН
Заштеда: 926 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas GRAND COURT BASE женските патики ви го носат ретро стилот од тениските терени. Инспирирани од моделите од 70-тите, овие патики имаат едноставен горен дел изработен од синтетичка кожа. Со перфорации на едната страна и контрастни три ленти од другата, тие го истакнуваат класичниот adidas изглед. Влошката од EVA пена им обезбедува на вашите стапала мека потпора, така што вашето движење е мазно и удобно.Спецификација: Женски патики - lifestyle Синтетичка кожа Гумен ѓон EVA влошка Боја: бела Код на производ: EG4031.
Подетално

adidas GRAND COURT BASE женските патики ви го носат ретро стилот од тениските терени. Инспирирани од моделите од 70-тите, овие патики имаат едноставен горен дел изработен од синтетичка кожа. Со перфорации на едната страна и контрастни три ленти од другата, тие го истакнуваат класичниот adidas изглед. Влошката од EVA пена им обезбедува на вашите стапала мека потпора, така што вашето движење е мазно и удобно.
Спецификација:

 • Женски патики - lifestyle
 • Синтетичка кожа
 • Гумен ѓон
 • EVA влошка
 • Боја: бела
 • Код на производ: EG4031

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош