Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
Машки патики
Код на производ:
(CJ1682-002)
NIKE

NIKE Wearallday

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Wearallday машките lifestyle патики обезбедуваат неверојатна удобност, како што сугерира и нивното име. Се одликуваат со плиток модел. Класичен начин на врзување, воздушен мрежест горен дел без шевови, кој обезбедува оптимална вентилација и пријатна температура за вашите стапала, дури и кога сте во движење. Плишаниот дел околу зглобот, мекиот јазик и неверојатно мекото газиште од пена ви даваат удобност што ќе ја паметите. Издржливата кожа која не е сошиена во комбинација со модифициран waffle гумен ѓон ви овозможува активно да истражувате, додека го одржувате чекорот стабилен и безбеден. Извезеното лого на јазикот ја покажува вашата спортска посветеност и вашата лојалност кон овој светски познат бренд. Јазичето на петицата ви овозможува лесно да ги облечете и соблечете овие Nike патики. Направени во лежерен стил со дизајн кој никогаш не излегува од мода. Спецификација: Машки патики Пенесто газиште Мека подлога околу глуждот Извезено лого на јазикот Класичен начин на врзување Гумен ѓон.
Подетално

Nike Wearallday машките lifestyle патики обезбедуваат неверојатна удобност, како што сугерира и нивното име. Се одликуваат со плиток модел. Класичен начин на врзување, воздушен мрежест горен дел без шевови, кој обезбедува оптимална вентилација и пријатна температура за вашите стапала, дури и кога сте во движење. Плишаниот дел околу зглобот, мекиот јазик и неверојатно мекото газиште од пена ви даваат удобност што ќе ја паметите. Издржливата кожа која не е сошиена во комбинација со модифициран waffle гумен ѓон ви овозможува активно да истражувате, додека го одржувате чекорот стабилен и безбеден. Извезеното лого на јазикот ја покажува вашата спортска посветеност и вашата лојалност кон овој светски познат бренд. Јазичето на петицата ви овозможува лесно да ги облечете и соблечете овие Nike патики. Направени во лежерен стил со дизајн кој никогаш не излегува од мода.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Пенесто газиште
 • Мека подлога околу глуждот
 • Извезено лого на јазикот
 • Класичен начин на врзување
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош