Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE SPACE HIPPIE 04
NIKE SPACE HIPPIE 04
NIKE SPACE HIPPIE 04
NIKE SPACE HIPPIE 04
NIKE SPACE HIPPIE 04
NIKE SPACE HIPPIE 04
NIKE SPACE HIPPIE 04
NIKE SPACE HIPPIE 04
NIKE SPACE HIPPIE 04
NIKE SPACE HIPPIE 04
Женски патики
Код на производ:
(CD3476-200)
NIKE

NIKE SPACE HIPPIE 04

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
9.590 ДЕН
Моментална цена
9.590 ДЕН
Цена со попуст
7.193 ДЕН
Заштеда: 2.397 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SPACE HIPPIE 04 се ултра лесни женски патики кои претставуваат модерна естетика на деконструкција. Во нивното производство се користени рециклирани содржини, па затоа повеќе уживате во нивната удобност. Дури 75% од горништето е направено од рециклирани пластични шишиња, маици и остатоци од предиво. Гумата Nike Grind е измешана со пенест ѓон кој на патиките им дава впечатлив визуелен изглед. Во овие удобни женски патики со футуристички дизајн, придонесувате и за создавање поздрава животна средина. Спецификација: Женски патики – lifestyle Еластични врвки Горен дел: FlyKnit Среден ѓон од пена со Nike Grind гума.
Подетално

Nike SPACE HIPPIE 04 се ултра лесни женски патики кои претставуваат модерна естетика на деконструкција. Во нивното производство се користени рециклирани содржини, па затоа повеќе уживате во нивната удобност. Дури 75% од горништето е направено од рециклирани пластични шишиња, маици и остатоци од предиво. Гумата Nike Grind е измешана со пенест ѓон кој на патиките им дава впечатлив визуелен изглед. Во овие удобни женски патики со футуристички дизајн, придонесувате и за создавање поздрава животна средина.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Еластични врвки
 • Горен дел: FlyKnit
 • Среден ѓон од пена со Nike Grind гума

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош