Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLMAR ORIGINALS
COLMAR ORIGINALS
COLMAR ORIGINALS
COLMAR ORIGINALS
COLMAR ORIGINALS
COLMAR ORIGINALS
COLMAR ORIGINALS
COLMAR ORIGINALS
Машки папучи
Код на производ:
(SLIPP-141-22SS)
COLMAR

COLMAR ORIGINALS

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
COLMAR Originals се машки lifestyle папучи за пливање. Тие се одличен избор за секојдневна удобност за време на топлите, летни денови. Овие папучи ќе ги придружуваат вашите летни авантури од почеток до крај, благодарение на нивната одлична изработка, тие се совршени за активностите на вода. Горниот дел е изработен од пријатен, гумен материјал, како и газиштето кое ќе го зацврсти вашето стапало, а во исто време вашите стапала ќе бидат максимално ослободени од топлина. Colmar логото придонесува за естетиката на овој модел. Релјефниот ѓон е задолжен за безбедноста на секој чекор. Спецификација: Машки папучи Гумен ѓон Colmar лого.
Подетално

COLMAR Originals се машки lifestyle папучи за пливање. Тие се одличен избор за секојдневна удобност за време на топлите, летни денови. Овие папучи ќе ги придружуваат вашите летни авантури од почеток до крај, благодарение на нивната одлична изработка, тие се совршени за активностите на вода. Горниот дел е изработен од пријатен, гумен материјал, како и газиштето кое ќе го зацврсти вашето стапало, а во исто време вашите стапала ќе бидат максимално ослободени од топлина. Colmar логото придонесува за естетиката на овој модел. Релјефниот ѓон е задолжен за безбедноста на секој чекор.
Спецификација:

 • Машки папучи
 • Гумен ѓон
 • Colmar лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Машки
  Намена Пливање
  Бренд COLMAR
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош