Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Nike AIR ZOOM-TYPE
NIKE Nike AIR ZOOM-TYPE
NIKE Nike AIR ZOOM-TYPE
NIKE Nike AIR ZOOM-TYPE
NIKE Nike AIR ZOOM-TYPE
NIKE Nike AIR ZOOM-TYPE
NIKE Nike AIR ZOOM-TYPE
NIKE Nike AIR ZOOM-TYPE
NIKE Nike AIR ZOOM-TYPE
NIKE Nike AIR ZOOM-TYPE
Машки патики
Код на производ:
(CV2220-401)
NIKE

NIKE Nike AIR ZOOM-TYPE

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
10.190 ДЕН
Моментална цена
10.190 ДЕН
Цена со попуст
7.643 ДЕН
Заштеда: 2.547 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike AIR ZOOM-TYPE се машки lifestyle патики, дизајнирани да ја продолжат традицијата на предизвици и иновации. Горниот дел е изработен од цврст текстил отпорен на абење, што му овозможува на вашето стапало да дише, а во исто време нуди максимална поддршка. Мекиот среден ѓон е изработен од CushIon пена, а покрај тоа има видливи воздушни перничиња кои ќе го амортизираат секој чекор. Air Zoom единицата во пределот на петицата и прстите обезбедува удобност, која се ослободува секогаш кога ќе ја допрете површината. Цврстата потпетица обезбедува сигурно, постабилно прилепување на површина. Рефлектирачките детали, кои го претставуваат Nike фокусот на иновациите, ги прават многу интересни и впечатливи. Зачекорете во светот на урбаната мода и стил со Nike AIR ZOOM-TYPE SE машките lifestyle патики. Спецификација: Машки патики за секојдневно носење Горен дел: текстил Cushion пена во средниот ѓон Флексибилен ѓон за различни површини и временски услови.
Подетално

Nike AIR ZOOM-TYPE се машки lifestyle патики, дизајнирани да ја продолжат традицијата на предизвици и иновации. Горниот дел е изработен од цврст текстил отпорен на абење, што му овозможува на вашето стапало да дише, а во исто време нуди максимална поддршка. Мекиот среден ѓон е изработен од CushIon пена, а покрај тоа има видливи воздушни перничиња кои ќе го амортизираат секој чекор. Air Zoom единицата во пределот на петицата и прстите обезбедува удобност, која се ослободува секогаш кога ќе ја допрете површината. Цврстата потпетица обезбедува сигурно, постабилно прилепување на површина. Рефлектирачките детали, кои го претставуваат Nike фокусот на иновациите, ги прават многу интересни и впечатливи. Зачекорете во светот на урбаната мода и стил со Nike AIR ZOOM-TYPE SE машките lifestyle патики.
Спецификација:

 • Машки патики за секојдневно носење
 • Горен дел: текстил
 • Cushion пена во средниот ѓон
 • Флексибилен ѓон за различни површини и временски услови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош