Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
NIKE Wearallday
Женски патики
Код на производ:
(CJ1677-004)
NIKE

NIKE Wearallday

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.143 ДЕН
Заштеда: 1.347 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Wearallday се женски патики, дизајнирани да го поддржат вашиот чекор во текот на денот. Модерниот дизајн на овие патики, со класични врвки, лесно се вклопува во вашиот стил, па можете да ги носите во сите прилики и комбинации. Мрежата на горниот дел обезбедува оптимална вентилација и пријатна температура за вашите стапала, дури и кога сте во движење. Издржливата кожа што не се шие се комбинира со добропознатиот Waffle ѓон. Јазикот на петицата го олеснува облекувањето и соблекувањето на овие патики. Извезеното лого на јазикот ја покажува вашата спортска посветеност и вашата лојалност кон овој светски познат бренд. Гумениот ѓон ви овозможува активно да истражувате, додека го одржувате вашиот чекор стабилен и безбеден. Направени во лежерен стил со дизајн кој никогаш не излегува од мода. Спецификација: Женски патики Горен дел: текстил, синтетика Мека облога околу глуждот Извезено лого на јазикот Класичен начин на врзување Гумен ѓон.
Подетално

Nike Wearallday се женски патики, дизајнирани да го поддржат вашиот чекор во текот на денот. Модерниот дизајн на овие патики, со класични врвки, лесно се вклопува во вашиот стил, па можете да ги носите во сите прилики и комбинации. Мрежата на горниот дел обезбедува оптимална вентилација и пријатна температура за вашите стапала, дури и кога сте во движење. Издржливата кожа што не се шие се комбинира со добропознатиот Waffle ѓон. Јазикот на петицата го олеснува облекувањето и соблекувањето на овие патики. Извезеното лого на јазикот ја покажува вашата спортска посветеност и вашата лојалност кон овој светски познат бренд. Гумениот ѓон ви овозможува активно да истражувате, додека го одржувате вашиот чекор стабилен и безбеден. Направени во лежерен стил со дизајн кој никогаш не излегува од мода.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Мека облога околу глуждот
 • Извезено лого на јазикот
 • Класичен начин на врзување
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош