Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 52v7
NEW BALANCE 52v7
NEW BALANCE 52v7
NEW BALANCE 52v7
NEW BALANCE 52v7
NEW BALANCE 52v7
NEW BALANCE 52v7
NEW BALANCE 52v7
NEW BALANCE 52v7
NEW BALANCE 52v7
Машки патики за трчање
Код на производ:
(M520HE7)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 52v7

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 13.5
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE 52v7 се машки патики за трчање со одлични перформанси. Тие се дизајнирани со акцент на удобноста што ја обезбедуваат дури и при многу тешки делови од трчањето. За сите вас кои инсистирате на удобност додека трчате, овие патики се одличен избор. Тие се инспирирани од врвните патики за трчање со дизајн со одлични перформанси, пред се имајќи предвид дека удобноста и поддршката се приоритет. Овие патики имаат мек среден ѓон за дополнителна амортизација, обликувана потпетица за дополнителна поддршка и гумен ѓон за издржливост и одлично прилепување на површина. Изберете ги овие машки патики за трчање и почнете да ги соборувате личните рекорди. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Врвки Мек среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

NEW BALANCE 52v7 се машки патики за трчање со одлични перформанси. Тие се дизајнирани со акцент на удобноста што ја обезбедуваат дури и при многу тешки делови од трчањето. За сите вас кои инсистирате на удобност додека трчате, овие патики се одличен избор. Тие се инспирирани од врвните патики за трчање со дизајн со одлични перформанси, пред се имајќи предвид дека удобноста и поддршката се приоритет. Овие патики имаат мек среден ѓон за дополнителна амортизација, обликувана потпетица за дополнителна поддршка и гумен ѓон за издржливост и одлично прилепување на површина. Изберете ги овие машки патики за трчање и почнете да ги соборувате личните рекорди.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мек среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15 50 33
  5.5 38 23.5
  6 38.5 24
  6.5 39.5 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46.5 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5
  14 49 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош