Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLMAR SLIPPER LOGO
COLMAR SLIPPER LOGO
COLMAR SLIPPER LOGO
COLMAR SLIPPER LOGO
COLMAR SLIPPER LOGO
COLMAR SLIPPER LOGO
Машки папучи
Код на производ:
(SLIPP-136-22SS)
COLMAR

COLMAR SLIPPER LOGO

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
COLMAR SLIPPER LOGO се машки папучи кои ви даваат удобност, без разлика дали сте на плажа или на базен. Меката пена под стапалата дава кадифено чувство, удобност и внесува нова енергија на секој чекор. Ѓонот нема да се лизга на влажни површини и ќе ви обезбеди добро прилепување на површина. COLMAR логото на горништето и дискретното лого на газиштето јасно зборуваат за вашата љубов кон овој бренд. Во овие машки папучи ќе бидете подготвени да го дочекате летото и да уживате во радостите што ги носи. Спецификација: Машки папучи COLMAR лого Меко газиште Нелизгачки ѓон.
Подетално

COLMAR SLIPPER LOGO се машки папучи кои ви даваат удобност, без разлика дали сте на плажа или на базен. Меката пена под стапалата дава кадифено чувство, удобност и внесува нова енергија на секој чекор. Ѓонот нема да се лизга на влажни површини и ќе ви обезбеди добро прилепување на површина. COLMAR логото на горништето и дискретното лого на газиштето јасно зборуваат за вашата љубов кон овој бренд. Во овие машки папучи ќе бидете подготвени да го дочекате летото и да уживате во радостите што ги носи.
Спецификација:

 • Машки папучи
 • COLMAR лого
 • Меко газиште
 • Нелизгачки ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Машки
  Намена Пливање
  Бренд COLMAR
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош