Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE CANDY
ELLESSE CANDY
ELLESSE CANDY
ELLESSE CANDY
ELLESSE CANDY
ELLESSE CANDY
ELLESSE CANDY
ELLESSE CANDY
Женски папучи
Код на производ:
(ELF221F405-92)
ELLESSE

ELLESSE CANDY

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали сте на базен или на плажа, Ellesse CANDY женските папучи ќе ви обезбедат целосна удобност. Овие папучи имаат лесен, флексибилен и удобен EVA ѓон, така што ќе имате впечаток дека одите боси. Покрај тоа, тие имаат атрактивен дизајн кој зборува за вашиот префинет вкус. Ellesse Candy женските папучи ќе ви го разубават летниот период обезбедувајќи ви супериорен комфор.Спецификација: Женски папучи EVA ѓон Материјал: 100% полиуретан (100% EVA).
Подетално

Без разлика дали сте на базен или на плажа, Ellesse CANDY женските папучи ќе ви обезбедат целосна удобност. Овие папучи имаат лесен, флексибилен и удобен EVA ѓон, така што ќе имате впечаток дека одите боси. Покрај тоа, тие имаат атрактивен дизајн кој зборува за вашиот префинет вкус. Ellesse Candy женските папучи ќе ви го разубават летниот период обезбедувајќи ви супериорен комфор.
Спецификација:

 • Женски папучи
 • EVA ѓон
 • Материјал: 100% полиуретан (100% EVA)

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35
  35.5 35.5
  36 36
  36.5 36.5
  37 37
  37.5 37.5
  38 38
  38.5 38.5
  39 39
  39.5 39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  44 44
  45 45
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош