Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA VIBE
IPANEMA VIBE
IPANEMA VIBE
IPANEMA VIBE
IPANEMA VIBE
IPANEMA VIBE
Женски сандали за пливање
Код на производ:
(82429-25970)
IPANEMA

IPANEMA VIBE

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35-36
 • 36 36
 • 36.5 36-37
 • 37 37
 • 37.5 37-38
 • 38 38
 • 38.5 38-39
 • 39 39
 • 39.5 39-40
 • 40 40
 • 40.5 40-41
 • 41 41
 • 41.5 41-42
 • 42 42
 • 42.5 42-43
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
IPANEMA VIBE се женски lifestyle сандали со кои ќе бидете подготвени да го дочекате летото. IPANEMA дизајнот го подига стилското ниво на повисок степен. Овој модел е идеален за летото, особено за љубителите на активностите на отворено! Комбинирајќи го спортот и модата, IPANEMA VIBE женските сандали се наменети првенствено за на плажа, но можат да се носат и секој ден во топлите летни денови. Контурите на сандалите се направени од материјал кој е многу прилагодлив на обликот на вашите стапала. Ѓонот на сандалите е изработен од поливинил хлорид кој е отпорен на абење. Има шари на газиштето за да се спречи лизгањето, така што добро се прилепуваат на песок, тротоари и патеки. Ваше е да го изберете вистинскиот лак и да се препуштите на летниот шарм во овие удобни и атрактивни IPANEMA женски сандали. Спецификација: Женски сандали – lifestyle Материјал прилагодлив на вашето стапало Газиште од поливинил хлорид Шари на ѓонот.
Подетално

IPANEMA VIBE се женски lifestyle сандали со кои ќе бидете подготвени да го дочекате летото. IPANEMA дизајнот го подига стилското ниво на повисок степен. Овој модел е идеален за летото, особено за љубителите на активностите на отворено! Комбинирајќи го спортот и модата, IPANEMA VIBE женските сандали се наменети првенствено за на плажа, но можат да се носат и секој ден во топлите летни денови. Контурите на сандалите се направени од материјал кој е многу прилагодлив на обликот на вашите стапала. Ѓонот на сандалите е изработен од поливинил хлорид кој е отпорен на абење. Има шари на газиштето за да се спречи лизгањето, така што добро се прилепуваат на песок, тротоари и патеки. Ваше е да го изберете вистинскиот лак и да се препуштите на летниот шарм во овие удобни и атрактивни IPANEMA женски сандали.
Спецификација:

 • Женски сандали – lifestyle
 • Материјал прилагодлив на вашето стапало
 • Газиште од поливинил хлорид
 • Шари на ѓонот

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд IPANEMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35
  35.5 35-36
  36 36
  36.5 36-37
  37 37
  37.5 37-38
  38 38
  38.5 38-39
  39 39
  39.5 39-40
  40 40
  40.5 40-41
  41 41
  41.5 41-42
  42 42
  42.5 42-43
  43 43
  44 44
  45
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош