Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA SUMMER IX
IPANEMA SUMMER IX
IPANEMA SUMMER IX
IPANEMA SUMMER IX
IPANEMA SUMMER IX
IPANEMA SUMMER IX
IPANEMA SUMMER IX
IPANEMA SUMMER IX
IPANEMA SUMMER IX
IPANEMA SUMMER IX
Детски сандали
Код на производ:
(83188-20874)
IPANEMA

IPANEMA SUMMER IX

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 20.5 20-21
 • 24.5 24-25
 • 20 20
 • 21 21
 • 21.5 21-22
 • 22 22
 • 22.5 22-23
 • 23 23
 • 23.5 23-24
 • 24 24
 • 25 25
 • 25.5 25-26
 • 26 26
 • 26.5 26-27
 • 27 27
 • 27.5 27-28
 • 28 28
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ipanema SUMMER IX детските сандали за бебиња и мали девојчиња се идеални за забава на плажа или базен и сите активности на вода кои децата ги обожаваат. Затворениот преден дел ги штити прстите од удари и камења. Изработени се од мека, флексибилна гума која е удобна за носење и не предизвикува триење, иритација и плускавци. Ременот со велкро лепенка ги фиксира сандалите за стапалата. Интересните детали ќе донесат насмевка на вашето лице и ќе внесат доза на забава во стилот на вашето девојче. Спецификација: Затворен преден дел Велкро лепенка Гумено горниште Гумен ѓон.
Подетално

Ipanema SUMMER IX детските сандали за бебиња и мали девојчиња се идеални за забава на плажа или базен и сите активности на вода кои децата ги обожаваат. Затворениот преден дел ги штити прстите од удари и камења. Изработени се од мека, флексибилна гума која е удобна за носење и не предизвикува триење, иритација и плускавци. Ременот со велкро лепенка ги фиксира сандалите за стапалата. Интересните детали ќе донесат насмевка на вашето лице и ќе внесат доза на забава во стилот на вашето девојче.
Спецификација:

 • Затворен преден дел
 • Велкро лепенка
 • Гумено горниште
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Пливање
  Бренд IPANEMA
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  20.5 20-21
  24.5 24-25
  20 20
  21 21
  21.5 21-22
  22 22
  22.5 22-23
  23 23
  23.5 23-24
  24 24
  25 25
  25.5 25-26
  26 26
  26.5 26-27
  27 27
  27.5 27-28
  28 28
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош