Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE GYUGY
ELLESSE GYUGY
ELLESSE GYUGY
ELLESSE GYUGY
ELLESSE GYUGY
ELLESSE GYUGY
ELLESSE GYUGY
ELLESSE GYUGY
Женски папучи
Код на производ:
(ELF221F416-42)
ELLESSE

ELLESSE GYUGY

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse GYUGY се женски папучи за удобност и безбедност кога се во прашање топлите денови исполнети со активности на вода. Овие гумени папучи папучи ќе ви помогнат да ги одржувате стапалата свежи дури и во текот на најжешките денови. Кога станува збор за уживање на базен или плажа, ова е модел кој максимално ќе ги исполни вашите очекувања и ќе ја подигне вашата удобност на повисоко ниво. Горништето гарантира пријатен допир во пределот на рисот при секој чекор. Ellesse 3D логото на горниот дел придонесува за естетиката на овој модел, а релјефниот ѓон е одговорен за безбедно чекорење дури и на влажни површини. Спецификација: Женски папучи Ellesse 3D лого Гумен ѓон Меко горниште.
Подетално

Ellesse GYUGY се женски папучи за удобност и безбедност кога се во прашање топлите денови исполнети со активности на вода. Овие гумени папучи папучи ќе ви помогнат да ги одржувате стапалата свежи дури и во текот на најжешките денови. Кога станува збор за уживање на базен или плажа, ова е модел кој максимално ќе ги исполни вашите очекувања и ќе ја подигне вашата удобност на повисоко ниво. Горништето гарантира пријатен допир во пределот на рисот при секој чекор. Ellesse 3D логото на горниот дел придонесува за естетиката на овој модел, а релјефниот ѓон е одговорен за безбедно чекорење дури и на влажни површини.
Спецификација:

 • Женски папучи
 • Ellesse 3D лого
 • Гумен ѓон
 • Меко горниште

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35
  35.5 35.5
  36 36
  36.5 36.5
  37 37
  37.5 37.5
  38 38
  38.5 38.5
  39 39
  39.5 39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  44 44
  45 45
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош