Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
NIKE Air Max Invigor
Машки патики
Код на производ:
(CK0898-400)
NIKE

NIKE Air Max Invigor

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
6.990 ДЕН
Моментална цена
6.990 ДЕН
Цена со попуст
5.592 ДЕН
Заштеда: 1.398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max Invigor машките lifestyle патики се еден од најлесните модели кои имаат извонреден дизајн. Тие се направени со видлив воздушен ѓон. Лесниот мрежест горен дел е прозрачен и содржи дополнително засилување за критичните области на стапалото. Внатрешната постава го фиксира стапалото, обезбедувајќи целосна удобност при секое движење. Ѓонот е издржлив, додека видливото Air полнење гарантира максимална удобност при движење. Спецификација: Видлив воздушен ѓон со Air полнење Мрежест горен дел Лесна внатрешна постава Гумен ѓон.
Подетално

Nike Air Max Invigor машките lifestyle патики се еден од најлесните модели кои имаат извонреден дизајн. Тие се направени со видлив воздушен ѓон. Лесниот мрежест горен дел е прозрачен и содржи дополнително засилување за критичните области на стапалото. Внатрешната постава го фиксира стапалото, обезбедувајќи целосна удобност при секое движење. Ѓонот е издржлив, додека видливото Air полнење гарантира максимална удобност при движење.
Спецификација:

 • Видлив воздушен ѓон со Air полнење
 • Мрежест горен дел
 • Лесна внатрешна постава
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DM9537-003
  5.672 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.090 ДЕН
  Помош