Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA FASHION SAND VIII
IPANEMA FASHION SAND VIII
IPANEMA FASHION SAND VIII
IPANEMA FASHION SAND VIII
IPANEMA FASHION SAND VIII
IPANEMA FASHION SAND VIII
Детски сандали
Код на производ:
(83180-20819)
IPANEMA

IPANEMA FASHION SAND VIII

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 25 25
 • 26 26
 • 27 27
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
 • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ipanema FASHION SAND VIII детските сандали за девојчиња ви носат удобност, квалитет и добар стил. Испреплетените ремени и затворањето на копче даваат допир на елеганција, така што вашето девојче може да ги носи во секоја прилика. На базен, плажа, но и по улиците во градот, овие сандали ќе го подигнат нејзиниот стил на повисоко ниво. Флексибилни и лесни, со еластичен ѓон, го чуваат и штитат стапалото, обезбедувајќи ја препознатливата удобност. Спецификација: Состав: висококвалитетна хипоалергична гума.
Подетално

Ipanema FASHION SAND VIII детските сандали за девојчиња ви носат удобност, квалитет и добар стил. Испреплетените ремени и затворањето на копче даваат допир на елеганција, така што вашето девојче може да ги носи во секоја прилика. На базен, плажа, но и по улиците во градот, овие сандали ќе го подигнат нејзиниот стил на повисоко ниво. Флексибилни и лесни, со еластичен ѓон, го чуваат и штитат стапалото, обезбедувајќи ја препознатливата удобност.
Спецификација:

 • Состав: висококвалитетна хипоалергична гума

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Пливање
  Бренд IPANEMA
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  25 25
  26 26
  27 27
  28 28
  29 29
  30 30
  31 31
  32 32
  33 33
  34 34
  35 35
  36 36
  37 37
  38 38
  39 39
  40 40
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сандали 26583-21444
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сандали 26619-20819
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  714 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.190 ДЕН
  Помош