Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE PATIKE NEW BALANCE M 570
NEW BALANCE PATIKE NEW BALANCE M 570
NEW BALANCE PATIKE NEW BALANCE M 570
NEW BALANCE PATIKE NEW BALANCE M 570
NEW BALANCE PATIKE NEW BALANCE M 570
NEW BALANCE PATIKE NEW BALANCE M 570
NEW BALANCE PATIKE NEW BALANCE M 570
NEW BALANCE PATIKE NEW BALANCE M 570
NEW BALANCE PATIKE NEW BALANCE M 570
NEW BALANCE PATIKE NEW BALANCE M 570
Машки патики
Код на производ:
(ML570BNB)
NEW BALANCE

NEW BALANCE PATIKE NEW BALANCE M 570

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.990 ДЕН
Моментална цена
4.990 ДЕН
Цена со попуст
3.493 ДЕН
Заштеда: 1.497 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14,5 14,5
 • 15 50 33
 • 6 38.5 24
 • 6,5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7,5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8,5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9,5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10,5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11,5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12,5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13,5 13,5
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14,5
15 50 33
6 38.5 24
6,5 39.5 24.5
7 40 25
7,5 40.5 25.5
8 41.5 26
8,5 42 26.5
9 42.5 27
9,5 43 27.5
10 44 28
10,5 44.5 28.5
11 45 29
11,5 45.5 29.5
12 46.5 30
12,5 47 30.5
13 47.5 31
13,5
14 49 32
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош