Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA ANATATOMIC COLORS
IPANEMA ANATATOMIC COLORS
IPANEMA ANATATOMIC COLORS
IPANEMA ANATATOMIC COLORS
IPANEMA ANATATOMIC COLORS
IPANEMA ANATATOMIC COLORS
IPANEMA ANATATOMIC COLORS
IPANEMA ANATATOMIC COLORS
Женски апостолки
Код на производ:
(82591-22532)
IPANEMA

IPANEMA ANATATOMIC COLORS

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Цена со попуст
632 ДЕН
Заштеда: 158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35-36
 • 36 36
 • 36.5 36-37
 • 37 37
 • 37.5 37-38
 • 38 38
 • 38.5 38-39
 • 39 39
 • 39.5 39-40
 • 40 40
 • 40.5 40-41
 • 41 41
 • 41.5 41-42
 • 42 42
 • 42.5 42-43
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ipanema ANATOMIC COLORS женските апостолки пристигнаа во широк спектар на бои, весело најавувајќи го летото. Едноставни, класични и тотално впечатливи. Заоблени во пределот на прстите и петиците, тие нудат дополнителна удобност. Изработени од издржлив материјал, ветуваат издржливост. За базен, плажа или жешкиот градски асфалт, овие апостолки ќе ви ја донесат свежината, удобноста и вибрациите на жешкиот Бразил. Спецификација: Женски апостолки – lifestyle Ipanema лого Заоблен дел во пределот на прстите и петиците Состав: 100% Flexpand.
Подетално

Ipanema ANATOMIC COLORS женските апостолки пристигнаа во широк спектар на бои, весело најавувајќи го летото. Едноставни, класични и тотално впечатливи. Заоблени во пределот на прстите и петиците, тие нудат дополнителна удобност. Изработени од издржлив материјал, ветуваат издржливост. За базен, плажа или жешкиот градски асфалт, овие апостолки ќе ви ја донесат свежината, удобноста и вибрациите на жешкиот Бразил.
Спецификација:

 • Женски апостолки – lifestyle
 • Ipanema лого
 • Заоблен дел во пределот на прстите и петиците
 • Состав: 100% Flexpand

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Апостолки
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд IPANEMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35
  35.5 35-36
  36 36
  36.5 36-37
  37 37
  37.5 37-38
  38 38
  38.5 38-39
  39 39
  39.5 39-40
  40 40
  40.5 40-41
  41 41
  41.5 41-42
  42 42
  42.5 42-43
  43 43
  44 44
  45
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош