Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CONVERSE Chuck Taylor All Star Berkshire
CONVERSE Chuck Taylor All Star Berkshire
CONVERSE Chuck Taylor All Star Berkshire
CONVERSE Chuck Taylor All Star Berkshire
CONVERSE Chuck Taylor All Star Berkshire
CONVERSE Chuck Taylor All Star Berkshire
CONVERSE Chuck Taylor All Star Berkshire
CONVERSE Chuck Taylor All Star Berkshire
CONVERSE Chuck Taylor All Star Berkshire
CONVERSE Chuck Taylor All Star Berkshire
CONVERSE Chuck Taylor All Star Berkshire
CONVERSE Chuck Taylor All Star Berkshire
CONVERSE Chuck Taylor All Star Berkshire
CONVERSE Chuck Taylor All Star Berkshire
CONVERSE Chuck Taylor All Star Berkshire
CONVERSE Chuck Taylor All Star Berkshire
CONVERSE Chuck Taylor All Star Berkshire
CONVERSE Chuck Taylor All Star Berkshire
Патики за возрасни
Код на производ:
(171429C)
CONVERSE

CONVERSE Chuck Taylor All Star Berkshire

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
5.590 ДЕН
Моментална цена
5.590 ДЕН
Цена со попуст
4.193 ДЕН
Заштеда: 1.397 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 32
 • 1.5 33
 • 2 33.5
 • 2.5 34
 • 3 35 22
 • 3.5 36 22.5
 • 4 36.5 23
 • 4.5 37 23.5
 • 5 37.5 24
 • 5.5 38 24.5
 • 6 39 24.5
 • 7 40 25.5
 • 10 44
 • 10.5 44.5 29
 • 11 45
 • 11.5 46 30
 • 12 46.5
 • 12.5 47
 • 13 48
 • 13.5 31.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 32
1.5 33
2 33.5
2.5 34
3 35 22
3.5 36 22.5
4 36.5 23
4.5 37 23.5
5 37.5 24
5.5 38 24.5
6 39 24.5
7 40 25.5
10 44
10.5 44.5 29
11 45
11.5 46 30
12 46.5
12.5 47
13 48
13.5 31.5
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош