Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA CLASSIC X
IPANEMA CLASSIC X
IPANEMA CLASSIC X
IPANEMA CLASSIC X
IPANEMA CLASSIC X
IPANEMA CLASSIC X
Детски апостолки
Код на производ:
(83185-26104)
IPANEMA

IPANEMA CLASSIC X

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 25 25
 • 26 26
 • 27 27
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
 • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ipanema CLASSIC X детските папучи за девојчиња носат забава и ова лето. Детските апостолки со класичен облик и препознатлив комфор се надополнети со тропски вибрации. Интересен дизајн на газиштето и контрастните ремени ќе го подигнат летниот стил на вашето девојче на повисоко ниво. Удобни и пријатни, направени се од уникатен, патентиран хипоалергенски материјал кој може да се рециклира. За плажа, базен или ден поминат на градските улици, вашето девојче ќе ги обожава. Спецификација: Состав: Flexpand.
Подетално

Ipanema CLASSIC X детските папучи за девојчиња носат забава и ова лето. Детските апостолки со класичен облик и препознатлив комфор се надополнети со тропски вибрации. Интересен дизајн на газиштето и контрастните ремени ќе го подигнат летниот стил на вашето девојче на повисоко ниво. Удобни и пријатни, направени се од уникатен, патентиран хипоалергенски материјал кој може да се рециклира. За плажа, базен или ден поминат на градските улици, вашето девојче ќе ги обожава.
Спецификација:

 • Состав: Flexpand

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Апостолки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Пливање
  Бренд IPANEMA
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  25 25
  26 26
  27 27
  28 28
  29 29
  30 30
  31 31
  32 32
  33 33
  34 34
  35 35
  36 36
  37 37
  38 38
  39 39
  40 40
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош