Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Cali Wedge
PUMA Cali Wedge
PUMA Cali Wedge
PUMA Cali Wedge
PUMA Cali Wedge
PUMA Cali Wedge
PUMA Cali Wedge
PUMA Cali Wedge
PUMA Cali Wedge
PUMA Cali Wedge
Женски патики
Код на производ:
(373438-01)
PUMA

PUMA Cali Wedge

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
6.190 ДЕН
Моментална цена
6.190 ДЕН
Цена со попуст
4.333 ДЕН
Заштеда: 1.857 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40,5 40,5
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma Cali Wedge се женски lifestyle патики со модерен дизајн со акцент на максимална удобност што ја внесуваат во вашето секојдневие. Puma е спортски бренд кој успешно ги комбинира спортот, активниот начин на живот и модните влијанија. Овие патики се класичен пример за тоа. Кожниот горен дел совршено ги обвиткува вашите стапала и ви дава удобност на која сте навикнати од Puma патиките. Puma брендирањето на петицата, јасно го покажува вашиот спортски стил и лојалност кон овој светски познат бренд. Доколку сте љубители на спортскиот стил и барате врвна удобност за секој ден, овој модел мора да се најде во колекцијата на вашите патики. Спецификација: Женски патики Кожен горен дел Врзување со врвки Puma лого Гумен ѓон.
Подетално

Puma Cali Wedge се женски lifestyle патики со модерен дизајн со акцент на максимална удобност што ја внесуваат во вашето секојдневие. Puma е спортски бренд кој успешно ги комбинира спортот, активниот начин на живот и модните влијанија. Овие патики се класичен пример за тоа. Кожниот горен дел совршено ги обвиткува вашите стапала и ви дава удобност на која сте навикнати од Puma патиките. Puma брендирањето на петицата, јасно го покажува вашиот спортски стил и лојалност кон овој светски познат бренд. Доколку сте љубители на спортскиот стил и барате врвна удобност за секој ден, овој модел мора да се најде во колекцијата на вашите патики.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Кожен горен дел
 • Врзување со врвки
 • Puma лого
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35.5 35.5
  36 36
  36.5
  37 37
  37.5 37.5
  38 38
  38.5 38.5
  39 39
  39.5
  40 40
  40,5
  40.5 40.5
  41 41
  41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  43.5
  44 44
  44.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 381051-04
  5.093 ДЕН
  Заштеда 25%
  6.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош