Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS GEL-QUANTUM 180
ASICS GEL-QUANTUM 180
ASICS GEL-QUANTUM 180
ASICS GEL-QUANTUM 180
ASICS GEL-QUANTUM 180
ASICS GEL-QUANTUM 180
ASICS GEL-QUANTUM 180
ASICS GEL-QUANTUM 180
ASICS GEL-QUANTUM 180
ASICS GEL-QUANTUM 180
Машки патики
Код на производ:
(1201A063-006)
ASICS

ASICS GEL-QUANTUM 180

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
8.890 ДЕН
Моментална цена
8.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Asics GEL-QUANTUM 180 машките патики за тренинг продолжуваат да развиваат линија на патики со технички компоненти и стилски карактеристики од спортската архива на Asics. Освежувајќи го класичниот горен дел со низа аголни линии, со цел да се обезбеди поголема димензија на дизајнот, овие патики се направени со проѕирни панели кои создаваат модерна естетика. Во комбинација со задебелено GEL лого, овие патики имаат и слоеви од GEL™ технологијата во средниот ѓон, за зголемена удобност и подобра апсорпција на удари. Мрежестиот горен дел обезбедува оптимален проток на воздух додека слоевите од синтетичка кожа нудат долготрајност. Спецификација: Плиток профил Врзување со врвки Мрежесто горниште со синтетички слоеви GEL™ технологија во среден ѓон.
Подетално

Asics GEL-QUANTUM 180 машките патики за тренинг продолжуваат да развиваат линија на патики со технички компоненти и стилски карактеристики од спортската архива на Asics. Освежувајќи го класичниот горен дел со низа аголни линии, со цел да се обезбеди поголема димензија на дизајнот, овие патики се направени со проѕирни панели кои создаваат модерна естетика. Во комбинација со задебелено GEL лого, овие патики имаат и слоеви од GEL™ технологијата во средниот ѓон, за зголемена удобност и подобра апсорпција на удари. Мрежестиот горен дел обезбедува оптимален проток на воздух додека слоевите од синтетичка кожа нудат долготрајност.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Мрежесто горниште со синтетички слоеви
 • GEL™ технологија во среден ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15
  5.5 38 24
  6 39 24.5
  6.5 39.5 25
  7 40 25.5
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43.5 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 28.5
  11.5 46 29
  12 46.5 29.5
  12.5 47 30
  13
  13.5
  14
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1203A187-303
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  6.153 ДЕН
  Заштеда 30%
  8.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A259-021
  6.153 ДЕН
  Заштеда 30%
  8.790 ДЕН
  Помош